Changement d’heure ce Week-End, nous serons donc ouvert de 14 a 17h le mercredi 28 et le vendredi 30 octobre. N’oubliez pas de réserver vos sessions (sans réservation, The Spin restera fermé)
Le 31 octobre, c’est la coupe des chtis, la remise des prix des palos d’or et la soirée Musicride (présentation des activités et des projets), n’oubliez pas de réserver votre
Heb je al eens paddleboarden geprobeerd op het meer van Féronval?
Je weet niet wat je mist! Stel je voor dat je op een board staat, met alleen een peddel om je te begeleiden, glijdend over het kalme water van het meer. Het is de ideale manier om te ontspannen, van de natuur te genieten en tegelijkertijd wat lichaamsbeweging te krijgen.
Als je wat plezier wilt toevoegen, waarom probeer je dan niet paddleboarden in teamverband? Het is een geweldige ervaring om te delen met je vrienden of familie. Het meer is er perfect voor – met zijn kalme wateren en rustige omgeving voel je je alsof je op vakantie bent!
Dus, ben je klaar om je board te pakken en over de wateren van het meer van Féronval te glijden? We wachten vol ongeduld op je voor een onvergetelijke paddleboardervaring!
<table class=”custom-table” border=”0″>
<tbody>
<tr>
<th>1h</th>
</tr>
<tr>
<td>15€</td>
</tr>
</tbody>
</table>